T1860
Adet
₺68,99 KDV Dahil
₺96,50 KDV Dahil
T1050
Adet
₺68,99 KDV Dahil
₺96,50 KDV Dahil
T361
Adet
₺57,99 KDV Dahil
₺68,72 KDV Dahil
T1208
Adet
₺68,99 KDV Dahil
₺77,98 KDV Dahil
T1507
Adet
₺87,99 KDV Dahil
₺124,28 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
T1617
Adet
₺77,99 KDV Dahil
₺105,76 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Yeni Gelenler

Nocna Fashion ana sayfasında en başta gelen bölüm yeni gelenler kategorisidir. Adından da anlaşılabileceği üzere siteye gelen tüm ürünler bu başlık altında kullanıcıların karşısına çıkar.

Bu noktada şunu da ifade etmek gerekir ki bu başlık yani yeni gelenler başlığı altında yer alanlar aynı zamanda hangi kategoride ise o bölüm altında da yer alır. Konuyu biraz daha açmak gerekir ise örneğin yeni gelenler kategorisinde yer alan sütyen takımı aynı zamanda kadın kategorisinin iç giyim alt başlığı altında da bulunur.

Özellikle bu başlık altında yer almasının ise birçok avantajı vardır. Bunların en başında hiç şüphe yok ki sitemize sürekli olarak gelen siz değerli müşterilerimizin bu başlık altından en yeni ürünlere zahmetsizce ulaşmasını sağlamak sizlerin işlerini kolaylaştırmaktır. Siz değerli müşterilerimizin ne kadar yoğun bir koşturmaca içinde olduğunu bilerek bu başlık altında zahmetsiz bir biçimde tüm kategorilerde yeni gelen ürünleri bulmak ve kolayca alışveriş yapmak mümkün.

Hemen bu noktada yeni gelenler başlığından yola çıkarak nasıl sitemiz üzerinden alışveriş yapılacağı konusuna da değinmek gerekir ise Nocna Fashion sitemize girdikten sonra en üst sağ köşede yer alan Üye Ol simgesine tıklanarak kolay ve zahmetsiz bir biçimde üye olmanız mümkündür. Akabinde de beğendiğiniz ürün ya da ürünlerin üzerine tıkladıktan sonra beden ve varsa renk seçimi yaptıktan sonra Sepete Ekle butonuna basıp ödeme yönteminizi de belirledikten sonra alışverişinizi tamamlamanız yeterlidir. Akabinde beğendiğiniz ürün ya da ürünler kısa bir zamanda elinizde olacaktır. Size kullanıcı dostu ve kolay alışveriş yapmaya olanak veren bir yapıdadır.

Yeniden yeni gelenler kategorisinde karşımıza çıkan ürünlerden de bahsetmek gerekir ise kadın ve erkek iç giyim ürünleri olmak tüm yeni ürünler bu başlık altında karşınıza çıkar. Dahası yeni gelen ürünler olmalarına rağmen hepsi uygun fiyatlı ve size özel indirimler ile satışa sunulur. Sizlerin de incelediğinde de göreceğiniz üzere ürünlerimiz gerek kalitesi ile gerek özgün tasarımları sizler gibi çok elegance bir kitleye hitap eder. Benzerlerini başka yerde bulabilme şansınız da yoktur. Tüm ürünlerimiz alanında donanımlı, eğitimli moda tasarımcılarımız tarafından üst segmen grubuna hitap edenler ürünler olmakla beraber fiyatlarımız kimsenin bütçesini zorlamadığından gönül rahatlığı ile alınabilir.

Bu noktada sitemizin güvenle alışverişin en doğru adreslerinden bir tanesi olduğunu dolayısıyla başta yeni gelenler kategorisi olmak üzere tüm kategorilerden korkmadan alışveriş yapabileceğinizi bilmenizi isteriz. İlkelerimiz ve gizlilik politikasına uyarak sizlere elektronik ortamda satış yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu noktada kafanıza takılan herhangi bir soru olursa uzman  personelimiz size bu konuda yardımcı oluyor. Dahası iade ve değişim gibi durumlarda da yine sizlere her türlü kolaylığı sunuyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli olan faktörlerin başında geliyor.

Sizin de bugünlerde çok özel giysilere gereksiniminiz varsa sitemizden hiç zaman kaybetmeden tükenmeden alışveriş yapmanın keyfini yaşarken farkınızı da ortaya açık ara koyun. Yeni gelenler grubunda olan giyim ürünlerini ilk sizin kullanmanızın da tadını çıkarın.

Çerez Kullanımı