T2018
Adet
₺22,99 KDV Dahil
₺27,06 KDV Dahil
T1403
Adet
₺11,99 KDV Dahil
₺13,17 KDV Dahil
T1526
Adet
₺22,99 KDV Dahil
₺31,69 KDV Dahil
T2982
Adet
₺22,99 KDV Dahil
₺31,69 KDV Dahil
T2004
Adet
₺20,57 KDV Dahil
₺31,69 KDV Dahil
T1518
Adet
₺22,43 KDV Dahil
₺31,69 KDV Dahil
1

NocnaFashionTanga ve G- String Modelleri & Fiyatları 2020

İç çamaşırı çeşitlerinden olan tanga, kadınların giydiği bir üründür. Bu iç çamaşırın ön tarafından olan görünümü aslında bakıldığında normal bir bikini olarak değerlendirilebilir. Fakat arka kısmında kumaş yoğunluğu son derece az şekildedir. Tanga modellerinde arka bölgede çok ince olacak şekilde bir kumaş ip bulunuyor. Bu ip ile birlikte cinsel bölgenin kapanması sağlanmış olunuyor.

Pek çok kadın tanga alıp almama konusunda tereddüt edebiliyor. NocnaFashion’ da bulunan tanga modelleri sayesinde kesinlik arz eden fikirleriyle kadınlar muhteşem iç çamaşırların sahibi olabiliyor.

Tanga Modelleri 2020

NocnaFashion’ da yer alan tanga modellerindeki renk seçeneğinin, farklı tasarımların ve kumaş farklılıklarının neticesinde mutlaka aradığınızı bulacaksınızdır. Siyah saten tanga, kadife kırmızı tanga, beyaz dantel tanga, siyah dantel tanga, kırmızı ve beyaz tül tanga ve deri görünümlü siyah tanga modellerinden size uygun olarak gördüğünüz ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerdeki indirimli fiyatlar sayesinde başarılı bir şekilde üretimi gerçekleştirilmiş olan parçaları avantajlı bir şekilde satın almanız mümkün.

G- String Modelleri 2020

Bu iç çamaşırı modeli, normal olan kadın iç çamaşırlarına kıyasla son derece rahat ve konforlu oluyor. Tanga ile arasında büyük bir fark bulunmuyor. Ancak her iki iç giyim ürünün de önden olan görünümleri farklılık gösteriyor.

Kadınlar genel olarak dar veya kumaş kıyafetler giydikleri zamanlarda tanga ya da g- string seçiminde bulunuyor. Bu sayede kıyafetin estetikliğinin bozulma gibi durumu önlenmiş olunuyor. Çünkü tasarımları itibariyle tanga ve g- string kıyafetlerin altında belirgin olmuyor. Eğer görünümünüzü riske atmak istemiyorsanız ve bunun yanında sağlığınıza zarar verebilecek malzemelerden üretilmiş olan parçalardan uzak durmak istiyorsanız NocnaFashion’ da bulunan tanga ve g- string modellerini tercih edebilirsiniz. Özgün bir şekilde hazırlanmış olunan tasarımlar, kaliteli bir şekilde üretilerek sizlere sunuluyor. Bu sayede vücudunuz ile birebir uyumlu olan iç çamaşırları satın alırken herhangi bir problem yaşamayacak, görünümünüzü risk altında tutmayacaksınız. Vücut bedeninizi belirleyerek hiç vakit kaybetmeden alışverişinize başlayabilir, en güzel ürünlere uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı