T1863
Adet
₺31,99 KDV Dahil
₺40,94 KDV Dahil
1

Silikonlu Dantelli Çorap Modelleri & Fiyatları 2020

Çorap, iç giyim dünyasının en önemli aksesuarların başında geliyor. Kadın güzelliğinin de büyük önem arz eden bir parçası olduğu için üretimde çeşitliliğin her geçen gün arttığı görülüyor. Ufak tefek olan kusurları da örtebilecek şekilde olan çoraplar, bacakların daha estetik ve şık bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. 

Çorapta, çorabı giyen kadının yaşının önemi yoktur. Öğrenciler ve genç kızlar soket ve kısa çoraplar, desenli ya da bol renk seçeneğine sahip çoraplar, daha üst yaştaki kadınlar ise genel olarak külotlu ya da klasik renklerdeki ( siyah – ten – füme – lacivert ) çorapların seçiminde bulunuyor. 

Çorap çeşitlerinin içinde sıklıkla tercih edilen parçalardan biri silikonlu dantelli çoraplar oluyor. Silikonun icadı ile birlikte jartiyere gerek duyulmaksızın külotsuz çorap yaygın bir hal almaya başlamıştır. Baldırlarda çorabın bittiği yerde yer alan silikonlu ve dantelli olan kısım, çorabın bacakta sabit bir şekilde durmasını sağlıyor. Bu vesileyle çorabın kayması ve sarkması durumu önlenmiş olunuyor. Silikonlu dantelli çorap kullananlar ekstra bir parça daha kullanmayarak istedikleri şık ve kusursuz görünüme ulaşabiliyor. 

NocnaFashion’ da bulunan silikonlu dantelli çoraplar sayesinde artık tek bir parça ile kusursuz bacaklara sahip olabiliyorsunuz. Ekstra bir parçanın kullanılmayacak olması ve jartiyere de gerek kalmadan seksi bir görünüme ulaşmanız büyük avantaj sağlıyor. Silikonun çorabı bacağınıza sabitlemesi, sizin daha rahat bir şekilde hareket etmenizi ve içinde kendinizi fit hissetmenizi sağlıyor. 

 

Silikonlu Dantelli Çorap Modelleri

NocnaFashion’ da tercih edebileceğiniz farklı model ve seçenekte çorap ürünleri bulunuyor. Bunlardan biri de silikonlu dantelli çorap çeşididir. Kırmızı file silikonlu dantelli çorap, beyaz file silikonlu dantelli çorap ve kırmızı düz silikonlu dantelli çorap gibi çorap  modelleri bulunuyor. Bu modellerin içerisinden zevkinize uyacak olanı bulabilir ve ardından tereddüt etmeden sepetinize ekleyebilirsiniz. Birkaç tıkla güvenli alışverişin sonuna gelebilirsiniz. NocnaFashion’ da bulunan çorap modellerini tercih eden kadınların kendilerine güvenlerinin üst düzeyde olması ve kaliteye büyük ölçüde önem vermesi ürünlerin güzelliğini daha da arttırıyor. Kendine güvenen kadınlar NocnaFashion’ u tercih ediyor. 

Çerez Kullanımı