T3379
Adet
₺22,99 KDV Dahil
₺31,69 KDV Dahil
T3378
Adet
₺17,99 KDV Dahil
₺27,06 KDV Dahil
1

NocnaFashion Jartiyer Çorabı Modelleri & Fiyatları 2020

Jartiyer yalnız başına da satışa sunulan bir üründür. Ancak genel olarak takım olacak şekilde satılıyor. Jartiyer takımları iki parçadan oluşuyor: çorap ve çorabı tutmaya yarayan kumaş parçası. Her iki parçanın da özel ve özgün olması kadınların daha özel hissetmelerine zemin hazırlıyor. Özellikle de bir jartiyeri sıradanlıktan uzak bir duruma getirecek ve eksiklerini tamamlayacak olan parça kuşku yok ki jartiyer çorabı oluyor. Doğru bir jartiyer çorabı seçerek eksiksiz bir görünüm oluşturmanız mümkün olabiliyor. Kusursuzluğu arzulayan kadınlar için NocnaFashion’ da jartiyer çorabı modelleri bekliyor! NocnaFashion jartiyer çorabı modelleri özel tasarım olup her vücut tipine uygun olacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede bir bütün olarak şahaneliğin doruklarında hissedebilirsiniz.

Fantezi Jartiyer Çorabı Fiyatları

Jartiyer çorabı, jartiyer kemerine ihtiyaç kalmadan kullanılan silikonlar ile birlikte üst bacak üzerine sabit bir şekilde durabiliyor. Jartiyer, takım olacak şekilde tercih edilirken vücudunuza uygun olacak şekilde bir seçim yapmadığınız taktirde çorabı tutacak olan klipslerin size rahatsızlık vermesi kaçınılmaz bir durum olacaktır. Aynı zamanda kemer bölümü belde yüksek bir yere kayabilir ya da belinizi sıkarak hareketlerinizi kısıtlayabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için jartiyer çorabı modelleri tercih ediliyor.

Jartiyer Çorap Model ve Seçenekleri

NocnaFashion’ da yer alan jartiyer çorabı modelleri; kırmızı fiyonklu şık jartiyer çoraplar, siyah fiyonklu jartiyer çoraplar şeklindedir. Özellikle fiyonk detayı jartiyer çorapların daha tatlı ve şık bir şekilde gözükmesini sağlıyor. Kadınların da fiyonk detayını kıyafet konusunda pek çok zaman tercih etmesiyle birlikte fiyonk detayları jartiyer çorapların üretiminde de sıklık ile tercih ediliyor. Siz de eğer detaylarla bütünleşen şık ve estetik jartiyer çorabı modellerini tercih etmek istiyorsanız, en doğru adreste yer alıyorsunuz! İndirimli fiyatları ile NocnaFashion jartiyer çorabı modelleri satın almanız ve vücudunuzla bütünleşen bir görünüm elde etmeniz için sizlere sunuluyor. Vakit kaybetmeden jartiyer çorabı kategorisinde bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan renk, desen ve modeli seçebilir, tek tık ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. NocnaFashion farkı jartiyer çorabı ürünlerinde de devam ediyor!

Çerez Kullanımı