HAKKIMIZDA

 

Türkiye’nin önde gelen kaliteli iç giyim markaları artık Nocha Fashion çatısı altında yan yana. Nocna Fashion marka olma yolunda 2019 da hizmet vermeye başlamıştır. Kendi markası altında üretimi olan Nocna Fashion ayrıca bir çok bilindik markanın tedarikçi firmasıdır.

 

Peki Nocna Fashion tam olarak nedir?

 

2018 yılında NarAvm olarak kurulan ve beş kişilik bir ekip ile E-Ticaret sektöründe hizmet veren mağazamız, şu an hali hazırda; N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, İnstagram ve Facebook üzerinden aktif olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Firmamız son iki yıllık süreçte ana finansal hedeflerine teker teker ulaşmış olup özellikle satış ve müşteri memnuniyetinde üst düzey başarılar yakalanmıştır. Elde edilen bu başarıların ekibimizde yarattığı heyecan, özgüven ve ekonomik rahatlık nedeniyle firmamızı ekonomik anlamda daha ilerilere taşımak için ürün scalalarımızdan farklı bir perakende alanına giriş yaparak, yeni bir marka oluşturulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

 

Perakende bölümünde yaptığımız iç ve dış müşteri anketleri ile beraber E-Ticaret sektöründeki finansal tabloların incelenmesi sonucun da; özellikle , müşteri talepleri ve ihtiyaçlarının iyi analiz edilmediği, ürün portföyünün yetersiz kaldığı ve alış veriş esnasında müşterilerin özgürlüklerinin ellerinden alındığı ekip olarak tespit edilmiştir.

 

Ekip olarak yapılan analiz çalışmaları sonucu perakendenin iç giyim bölümüne yatırım yapılmasına karar verilmiş olup müşterilerimizin memnun ve özgür bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için Nocna Fashion markası kurulmuştur.

 

İyi güzel de, Nocna Fashion’ ın farkı ne ve müşterilerine ne gibi ayrıcalıklar tanıyacak?

 

1.Firma olarak iç giyim sektöründe tek bir markaya ait sınırlı sayıdaki ürünleri sizlere ulaştırmaktansa iki farklı firmaya ait ürünleri siz değerli müşterilerimizin tercihine sunulacaktır. Yıllık finansal ve müşteri memnuniyeti hedeflerimize göre sizlere ulaştırabildiğimiz marka ve ürün sayılarına gerektiği zamanlarda müdahale edilerek, müşterilerimizin memnun kalması için gerekiyorsa marka değişikleri ya da firmamıza yeni marka eklemeleri yapılacaktır.

 

2.Müşterilerimize sunduğumuz hazır kombinlerimizin yanı sıra; siz kıymetli müşterilerimizin hayallerindeki ürünlere erişebilmesi için kendi kombinlerini yaratmalarına ve içlerindeki o mükemmel ruhu memnun etmelerine olanak sağlanacaktır.

 

3.Firma olarak anlaşmalı olduğumuz markaların bizlere ulaştırdığı ürünlerle ile ilgili hem iç, hemde dış müşteri anketleri yapılarak en çok tercih edilen ürünlerimiz hakkında periyodik raporlar müşterilerimiz ile paylaşılacak ve müşterilerimizin hangi ürünlerimiz neden, niçin tercih edilmiş konusunda daha detaylı bilgi sahibi olması sağlanacaktır.

 

4. Müşterilerilerimize vaat ettiğimiz mükemmel ruhu memnun etmelerine olanak sağlarken uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışı Nocna Fashion olarak ilkelerimiz arasındadır.

 

Çerez Kullanımı