T2440
Adet
₺39,99 KDV Dahil
₺59,46 KDV Dahil
T1555
Adet
₺68,99 KDV Dahil
₺96,50 KDV Dahil
T1825
Adet
₺40,99 KDV Dahil
₺59,46 KDV Dahil
1

Kadın Bustiyer Modelleri

Bustiyer kadın giyim ve moda alanında en çok tercih edilen ve trendleri belirleyen parçaların başında gelmektedir. Bustiyer modelleri hem iç çamaşırı olarak hem de dış giyimde kullanılabilmektedir. Özel olarak gelinliklerde, giysilerin daha düzgün durması adına ya da yalnızca dış giysi parçası olarak kullanılabilmektedir. Bustiyer modelleri vücudu ince ve kıvrımlı gösteren bir parçadır. Ancak kalite bakımından yetersiz olması durumunda vücudun daha orantısız gözükmesine yol açabilecek kadar risklidir. Bundan dolayı yalnızca kaliteli bustiyer modellerinin kullanılması gerekmektedir.

Bustiyer Nasıl Tercih Edilmeli?

Bustiyer modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında beden ölçüsü gelmektedir. Busityer modelini tam beden ölçünüze göre seçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda doğru kıyafetlerle bustiyer modellerini kombinlemeniz gerekmektedir. Şayet tercih ettiğiniz bustiyer göğüs bölümü çok sıkı ise bu noktada vücut yapısı bozuk bir görüntüde olacaktır. Bustiyer yapıları gereği belin çok daha ince gözükmesine destek olmaktadır. Bu özelliği sayesinde dilerseniz iç giyimde dilerseniz de dış giyimde tercih edebilirsiniz. Bustiyer en eski zamanlardan beri daha kadınsı ve dişi görünmek amacıyla kullanılmaktadır. Bundan dolayı da vücudunuzun daha seksi ve orantılı durmasını sağlayacak çizgilere sahip bustiyer modelleri arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Çok şık bustiyer modellerini kabarık eteklerle ya da blazer ceketlerle dış giyimde de tercih edebilirsiniz.

En Şık Bustiyer Modelleri 2020

Bustiyer modelleri ipek, saten ve pamuk gibi malzemelerden tasarlanmaktadır. Bu sayede kullanım sürecinde şıklığınızı konfor ile birleştirebilirsiniz. Blazer ceketlerin içine tercih edebilir ya da iç giyim stilinizde kalitenizden ödün vermeden şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bustiyer modelleri bin yıldan daha fazla süredir tercih edilen ve kadınların şıklığını ortaya çıkan iç giyim ürünleridir. Göğüsleri toplayan ve daha dolgun gösteren doğal tasarımı sayesinde vücudunuzu daha kadınsı gösterecektir. Vücudu saran güzel tasarımı sayesinde günümüzde dış giyimde de tercih edilmeye başlanmıştır. 1800’lü yıllardan beri kadınların şıklığını ortaya koyan, beli daha ince gösteren ve vücut yapısını şıklaştıran bir parça olarak tasarlanmaktadır. Sitemiz üzerinden en şık bustiyer modellerini tüm vücut ölçüleri için en kaliteli şekilde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı